e-mail: info@elspace.cz
tel.: 724 70 67 50

Elspace

Facility Management

K životu a úspěchu vaší společnosti potřebujete ENERGII – my vám provedeme optimalizaci Vašich dodávek a distribuce energetických mé­dií.

Základní struktura energetických služeb:

 

Energetické audity (EA) a průkazy energetické náročnosti budov (PENB)

EA a PENB jsou zárukou velmi hodnotných informací a mohou být vhodným východiskem pro realizaci energeticky úsporných projektů. Proto jsou vhodným produktem nejen pro instituce, které mají ze zákona povinnost je nechat vyhotovit, ale pro všechny, kdo to s úsporami energií myslí vážně.

Rozsah a povinnost zpracovat EA nebo PENB je definován zákonem č. 406/2000 Sb.

Zajistíme pro vás kvalifikovaný energetický audit i průkaz energetické náročnosti dle všech zákonných požadavků a norem s minimálním nárokem na váš čas a peníze.

S námi jsou i výjimečné administrativně-technické činnosti dobře známou, detailně popsanou a zprocesovanou provozní i obchodní rutinou.

 

Energetické optimalizační projekty

Trend snižování energetické náročnosti všech zařízení, budov i činností je fenoménem současnosti. Ať vás k energetickým úsporám vede ekonomické hledisko v podobě neustále rostoucích cen energií, či ohledy na životní prostředí, otázku zvyšování efektivity využívání energií a snižování jejich spotřeby budete dříve či později také řešit.

Příprava projektu – zahrnuje rozsáhlou a podrobnou analýzu stavu, optimální návrh řešení, studii proveditelnosti včetně výpočtu finančních i technických ukazatelů, projektový harmonogram a detailní dokumentaci technického provedení.

Realizační část – garantuje vám profesionální převedení myšlenky do praxe. Obsahuje veškeré

Příklady možných optimalizací: